Przedstawiamy Wam nasz program lojalnościowy!

Każdy kto zarejestruje konto na naszej stronie będzie miał dostęp do indywidualnej strony/konta, gdzie oprócz historii zamówień zobaczy specjalnie dla siebie przygotowane oferty oraz indywidualny program rabatowy – który systematycznie sami budujecie!
Jeśli już Jesteś zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź zakładkę moje rabaty, żeby zobaczyć jaki aktualnie masz przypisany rabat. Nie musisz zaczynać od zera, jeśli Jesteś z nami już dłużej i kupowałeś już naszą kawę przez zarejestrowane konto - to za swoje zamówienia masz już naliczony rabat.

Na czym polega nasz program:

  • za każde łącznie wydane 100 złotych dostaniesz 1% rabatu na następne zamówienia (niezależnie od jego wartości). Nie ma obowiązku przekraczania progu 100 złotych w każdym zamówieniu. Nasz system podpowie Ci ile brakuje do następnego poziomu;
  • masz możliwość sukcesywnego zwiększania swojego rabatu maksymalnie do 20%;
  • oznacza to, że to co zebrałeś zostaje z Tobą, rabat jest stały, nie znika i nie wygasa, jest podpięty pod Twoje konto użytkownika.

Przykład nr 1:
Zakładasz konto kupujesz kawę/herbatę/czekoladę za 40 zł, do osiągnięcia pierwszego poziomu brakuje Ci 60 złotych. Kupujesz kolejny raz i koszt następnego zamówienia wynosi 61 zł – tym samym przekraczasz pierwszy próg. Voila… Twój indywidualny rabat na kolejne zakupy to 1%, a do osiągnięcia kolejnego poziomu brakuje Ci 99 złotych.


Przykład nr 2:
Zakładasz konto kupujesz kawę/herbatę/czekoladę za 350 zł w jednym zamówieniu - tym samym przekraczasz 3 próg. Twój indywidualny rabat na każde następne zakupy wynosi 3%, a do osiągnięcia poziomu "4%" zostaje Ci 51 złotych.


Przykład nr 3:
Pijesz naszą kawę/herbatę/czekoladę już od lat, ale konto założyłeś niedawno (zamówienie realizowane były przez niezarejestrowane konto) – napisz do nas – znajdziemy Cię i przypiszemy Twój indywidualny rabat do Twojego konta. Informacje o swoich zamówieniach bądź rabatach możesz znaleźć w zakładce moje kontomoje rabaty bądź zamówienia.

* Koszt dostawy nie liczy się do rabatu.
* Rabat nalicza się tylko na herbatę, kawę i czekoladę. 
* Rabat nie obejmuje oferty tygodnia ani innych produktów będących objętych rabatem lub inną promocją

palarnia kawy Łódź kontakt

Kontakt

sklep z kawą - palarnia kawy - Blue Drop

Blue Drop Coffee Roasters

Jesteśmy palarnią kaw speciality, która ma na celu dostarczenie najlepszych ziaren kawowych dla wszystkich, którzy chcą poznać świat kawy, przekraczać granice i poszukują nowych smaków.

Heyday Group Sp. z o.o.
al. 1 Maja 52
95-070 Aleksandrów Łódzki, Poland
NIP: 727 27 15 076

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 606 202 429
+48 42 230 92 87
www.blue-drop.pl


Heyday Group Sp. z o. o. © Wszelkie prawa zastrzeżone.