palarnia kawy

 

PALARNIA KAWY

KAWA TO PRZYGODA. Każdy z nas tę przygodę rozpoczął inaczej ale dziś razem tworzymy ideę BLUE DROP. Jesteśmy palarnią kaw speciality, która ma na celu dostarczenie najlepszych ziaren kawowych dla wszystkich, którzy chcą poznać świat kawy, przekraczać granice i poszukują nowych smaków.


Najlepsze ziarna kawy

palarnia kawy plantacjeNasza idea jest prosta. Chcemy aby nasza kawa była jak najlepsza, bez kompromisów i sztuczek, po prostu doskonała. Nasza palarnia kawy sprowadza ziarna z plantacji Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Wybieramy te, które spełniają najwyższe standardy jakościowe i sensoryczne. Prażymy je z rozwagą, testujemy i degustujemy, tak aby móc jak najlepiej oddać wysiłek wkładany przez plantatorów w produkcję najlepszych ziaren.

Serce palarni kawy

palarnia kawy piec W naszej pacy pomaga nam pierwszy w Polsce piec RoastMaster 20 firmy Buhler. Jest to klasyczny piec bębnowy jednak sam proces prażenia odbywa się w nowoczesnej technologii „heat transfer”, czyli transferu gorącego powietrza. Szwajcarska precyzja firmy Buhler wraz z niemiecką dokładnością Siemensa gwarantują nam pełną kontrolę i całkowitą powtarzalność w każdym etapie procesu palenia kawy.


PALARNIA KAWY BLUE DROP

Symbolika naszej nazwy i logo nawiązuje do tradycji, precyzji i dokładności wskazując również na dynamikę i kreatywność. Tacy właśnie chcemy być – w takiej idei chcemy dostarczać Wam kawę. Pasja, z jaką pracujemy i podchodzimy do ziarna, ujawnia się w naszych kawach jednorodnych jak i klasycznych mieszankach.

Tą pasją i doświadczeniem chętnie się z Wami podzielimy. Zapraszamy!

palarnia kawy Łódź kontakt

Kontakt

sklep z kawą - palarnia kawy - Blue Drop

Blue Drop Coffee Roasters

Jesteśmy palarnią kaw speciality, która ma na celu dostarczenie najlepszych ziaren kawowych dla wszystkich, którzy chcą poznać świat kawy, przekraczać granice i poszukują nowych smaków.

Heyday Group Sp. z o.o.
ul. Pogonowskiego 5/7
90-745 Łódź, Poland
NIP: 727 27 15 076

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 606 202 429
+48 42 633 35 63
www.blue-drop.pl


Heyday Group Sp. z o. o. © Wszelkie prawa zastrzeżone.